o nas

maii. architektura wnętrz

Jesteśmy młodym zespołem, który połączyła pasja do tworzenia. Zajmujemy się kompleksową realizacją projektów wnętrz. Łącząc naszą wiedzę i doświadczenie jesteśmy w stanie zaoferować całkowicie profesjonalną usługę.

Każdy nowy projekt jest dla nas procesem. Może się on dokonać tylko i wyłącznie, dzięki doskonałej współpracy pomiędzy Tobą a nami. Chcemy nawiązywać dobrą relację. Takie partnerstwo pozwala lepiej nam się rozumieć – Tobie lepiej nas poznać, a nam lepiej zidentyfikować Twoje potrzeby.

Wypracowaliśmy swój własny styl projektowania i pracy. Nie oznacza to, że jesteśmy zamknięci na innowacyjne produkty, nowe marki czy na, wydawałoby się, nieosiągalne wyzwania. Żyjemy w zgodzie z technologią i wykorzystujemy możliwości jakie daje. W projektach wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, a w pracy używamy narzędzi zarówno ułatwiających, jak i przyspieszających caly proces projektowania.

Staramy się żyć tak, by wykorzystywać wszystkie możliwości. Przyjemność sprawia nam podróżowanie, muzyka, dobre jedzenie. Łączymy te pasje z naszą pracą. Dzięki temu stale się rozwijamy odwiedzając targi branżowe w Mediolanie czy Londynie, ale też lokalne, w Polsce. Lubimy odwiedzać nowe miejsca, ale też kochamy spędzać czas we własnym domu. Jesteśmy przekonani, że jeżeli czytasz ten opis, to też jesteś taką osobą. Dlatego chcemy Ci pomóc w projekcie wnętrza Twojego domu, by zawsze miło się do niego wracało, jak i po prostu w nim żyło.

Aleksandra i Piotr

maii. architektura wnętrz